Stażysta w Dziale Księgowości

igus Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Działkowa 121C, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Odbycie płatnego stażu z możliwością podjęcia dalszej współpracy,
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wsparcie opiekuna podczas okresu wdrożeniowego
  • Profesjonalne szkolenia oraz możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Niestandardowe benefity: karta MultiSport lub prywatna opieka medyczna, darmowe kursy językowe, program kafeteryjny MyBenefit, szkolenia indywidualne, codzienne dofinansowanie do posiłków, wyjazdy i spotkania integracyjne.

Do głównych zadań Stażysty będzie należeć:

  • Wsparcie Działu Księgowości w bieżących sprawach,
  • Wystawianie faktur przychodowych,
  • Importowanie faktur do systemu księgowego,
  • Raportowanie

Nasze wymagania:

  • Oferta kierowana jest do Studentów i Absolwentów (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne)
  • Znajomość Pakietu MS Office, w szczególność programu Excel
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Ukierunkowanie na realizację celów – indywidualnych i zespołowych,
  • Dyspozycyjność min. 20h/tygodniowo,
  • Samodzielności, asertywność…
  • … oraz odpowiedzialności,
  • Dodatkowym atutem jest umiejętność pracy na systemie Sage Handel i Finanse.

Prezentacja firmy

Firma igus Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność na rynku polskim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie