Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Dzierżoniowa, poszukujemy osoby na stanowisko:

stażysta w dziale jakości

Nr ref.: 27502
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:
    • bieżąca współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów

    • współpraca z klientem w obszarze jakości na terenie zakładu klienta

    • obsługa reklamacji klientów oraz wdrażanie akcji korygujących

    • prowadzenie dokumentacji jakościowej

    • analiza reklamacji i niezgodności wewnętrznych

    • budowanie świadomości jakościowej pracowników

Oczekiwania:
    • wykształcenie techniczne, preferowane wyższe

    • bardzo dobra znajomość programów MS Office (zwłaszcza MS Excel)

    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    • znajomość metod zarządzania jakością

    • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferta:
    • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie

    • miła atmosfera pracy w dynamicznym zespole

    • umowa o prace na czas określony

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)