Stażysta w dziale e-marketingu

Profitroom Sp. z o.o.

60-829 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

PROFITROOM jest polską firmą odnoszącą sukcesy na świecie i obsługującą już ponad 1200 hoteli. Firma dostarcza najpopularniejsze w Polsce systemy rezerwacji, projektuje strony www hoteli oraz świadczy usługi reklamowe w tym pozycjonowanie i kampanie PPC. Profitroom jest Certyfikowanym Partnerem Google oraz TripAdvisor.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która chciałaby zdobyć doświadczenie w obszarze marketingu internetowego, a w szczególności SEO, SEM i analityki internetowej.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca przy pozycjonowaniu i optymalizacji stron naszych klientów,
  • Wsparcie zespołu w zadaniach związanych z analityką internetową,
  • Współtworzenie kampanii PPC,
  • Obsługa Google Analytics, Google Webmaster Tools, Google AdWords, Majestic i wielu innych przydatnych w codziennej pracy narzędzi.

Wymagania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży SEO lub indywidualne sukcesy w pozycjonowaniu stron WWW.

Oferujemy:

  • Płatny staż
  • Wygodny dojazd, lokalizacja biura w centrum Poznania,
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym i młodym zespole,
  • Dopłaty do karty MultiSport,
  • Liczne spotkania firmowe, imprezy integracyjne.

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce