STAŻYSTA w DZIALE BHP i OCHRONY ŚRODOWISKA

IS-POLSKA Sp. z o.o.

Jawor, dolnośląskie

Od: IS-POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jawor

Firma IS POLSKA Sp. z o.o. zajmująca się produkcją podsufitek samochodowych poszukuje obecnie do swojego zakładu w Jaworze osoby chętnej do odbycia półrocznego stażu realizowanego przy współpracy z Urzędem Pracy w Jaworze na stanowisku:

Zakres zadań Stażysty:

  • sprawdzanie i aktualizacja bieżącej dokumentacji,
  • tworzenie aktualizacji instrukcji,
  • sprawdzanie oznaczeń w miejscu pracy i ich uzupełnianie w razie potrzeb,
  • udział i/lub współprowadzenie szkoleń z zakresu BHP.

Ze swojej strony oferujemy:

  • możliwość realizacji stażu zawodowego w zakresie BHP,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive,
  • pracę w godzinach 8.00-16.00 w dniach pon-pt,
  • zatrudnienie po okresie stażu przez 3 miesiące przez firmę IS POLSKA Sp. z o.o.

Staż jest realizowany przy współpracy z Urzędem Pracy w Jaworze.

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesyłania CV