Stażysta /stka w dziale handlu zagranicznego

Mera-Poltik Sp. z o.o

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Codzienna praca działu handlowego to przede wszystkim:

* Nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami;
* Utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi partnerami firmy;
* Współpraca z pozostałymi działami firmy (produkcja, logistyka, księgowość, HR);
* Wyszukiwanie i pozyskiwanie najlepszych możliwych źródeł zaopatrzenia;
* Koordynowanie wysyłek międzynarodowych;
* Kontrola spływu należności;
* Dodatkowe prace administracyjne;
* Raportowanie do kierownika działu sprzedaży.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

* Znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie) min. na poziomie B2 - warunek konieczny;
* Wysokiej kultury osobistej oraz orientacji na klienta;
* Sprawnej obsługi komputera oraz podstawowych programów z pakietu MS Office;
* Pozytywnego nastawienia oraz zaangażowania w powierzane obowiązki;
* Inicjatywy własnej;
* Chęci pozyskania wiedzy z zakresu obsługi klienta międzynarodowego; relacji B2B i B2C, spedycji oraz zakupów.

W zamian proponujemy:
* Start w karierze zawodowej dla osób bez doświadczenia;
* Umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
* Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
* Możliwość praktycznego nabywania wiedzy z zakresu szeroko pojętego handlu zagranicznego;
* Pełne, płatne i przeprowadzone od podstaw szkolenie na stanowisku;
* Spokojną i miłą atmosferę w pracy opartą na wzajemnym szacunku.

Mile widziane są przede wszystkim osoby bez lub z małym doświadczeniem zawodowym (zapewniamy pełne przeszkolenie), jednak wymagana jest praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Prezentacja firmy

Mera-Poltik Sp z o.o. jest zakładem produkcyjno-usługowym zlokali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
10 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Call Center / Telemarketing