Stażysta - serwisant elektronicznych systemów zabezpieczeń

IST Sp. z o.o.

Katowice, 40-285, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę na pięciomiesięczny staż (płatny przez Urząd Pracy) z możliwością późniejszego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w pracach planowych oraz awaryjnych związanych z obsługą i konserwacją elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Wymagania

wykształcenie średnie elektroniczne lub elektryczne,
niekaralność,
prawo jazdy kat. B,
wiek - poniżej 30 lat,
osoba musi być zarejestrowana jako bezrobotny w Powiatowym Urzędzie Pracy w Katowicach
Uwaga: doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się projektowaniem , instalacją oraz serwisem instalacji e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis