Stażysta: Kadry i Administracja

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

InterKadra Sp z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: STKAD/07/2014
Lokalizacja: Kraków
Miejsce pracy: Kraków/ Dział Obsługi klientów zagranicznych: Francja

Obowiązki
• pomoc w obsłudze i archiwizacji dokumentacji,
• przygotowywanie dokumentów pracowniczych,
• tworzenie teczek pracowniczych,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• wszelkie inne zadania związane z bieżącym funkcjonowaniem działu.

Wybranym kandydatom oferujemy:
• przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,
• atmosferę sprzyjającą rozwojowi,
• możliwość nauki od profesjonalistów,
• możliwość nabywania wiedzy w praktyce,
• staż bezpłatny.

Wymagania:
• dyspozycyjność min. 4-8 h dziennie (pn - pt),
• samodzielność i świetna organizacja czasu pracy,
• bardzo wysoka dokładność i skrupulatność oraz szacunek dla dokumentacji,
• biegła obsługa pakietu Microsoft Office,
• dynamiczność,

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.