Stażysta/ka w dziale technicznym

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta/ka działu technicznego

Oferujemy:

- płatny staż w dziale technicznym globalnego lidera z zakresu produkcji leków
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwój u boku najlepszych specjalistów
- realny wpływ na tworzenie innowacyjnych rozwiązań
- stałą opieka Konsultanta Job Impulse
- dla najlepszych- stałą współpracę

Zakres obowiązków:

- sprawdzanie i nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej
- opracowywanie oraz wdrażanie działań optymalizacyjnych w obszarze produkcji tj. redukcja czasów przezbrojeń (SMED) oraz utrzymanie porządku (5S) zgodnie z koncepcją Lean
- gromadzenie danych na temat rzeczywistego przepływu produkcji oraz informacji
- inspirowanie i wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w sferze produkcji
- reagowanie na bieżące potrzeby oraz problemy produkcyjne

Oczekujemy:

- statusu studenta- mile widziana Inżynieria Produkcji i pokrewne kierunki
- umiejętności przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą, pracy zespołowej, dobrej komunikacji
- Dokładności, sumienności i rzetelności
- umiejętności analitycznego myślenia
- dyspozycyjności: 5-8 godz. dziennie
- dobrej znajomości programów Word i Excel

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: