Stażysta - grafik komputerowy

AD PRO Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- wykonywanie obróbki cyfrowej obrazów rastrowych
- projektowanie kompozycji graficznych wykorzystywanych w reklamie i wydawnictwach
- obsługiwanie lustrzanki cyfrowej Nikon D5000, wykonywanie i obróbka zdjęć, publikacja na stronie internetowej firmy
- dobieranie kroju i stopnia czcionki, interlinii, stylów, wielkości wcięć akapitowych, sposobu ustawienia tytułów i śródtytułów do składu komputerowego publikacji
- wykonywanie składu komputerowego publikacji (ustalanie formatu, rozmieszczanie zdjęć i materiałów grafiki wektorowej, zmniejszanie oraz przełamywanie tekstu)
- przygotowywanie projektów graficznych zgodnie z obowiązującą specyfikacją
- odpowiedzialność za merytoryczną stronę realizowanych projektów i terminowość ich wykonania
- przygotowywanie i optymalizowanie grafiki do użycia w Internecie
- projektowanie prezentacji graficznych i multimedialnych
- organizowanie własnego stanowiska pracy
- współpraca z zewnętrznymi grafikami w ramach wykonania wspólnego projektu graficznego
- bieżąca komunikacja pomiędzy kontrahentami, klientami firmy w zakresie projektów graficznych
- współudział w przygotowywaniu materiałów reklamowych dla klientów
- weryfikacja poprawności materiałów dostarczonych przez klientów w celu przygotowania projektu

Wymagania

Wymagania formalne:
- status osoby bezrobotnej
- miejsce zamieszkania: Kraków i powiat krakowski

Umiejętności i kwalifikacje:
- biegłe posługiwanie się oprogramowaniem do tworzenia grafiki wektorowej: pakiet Corel DrawX5
- kreatywność i wyczucie estetyki
- zmysł techniczny, konieczny do przygotowania plików produkcyjnych
- doskonała organizacja pracy
- komunikatywność i kultura osobista

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w identyfikacji wizualnej i brandingu. Naszą a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie