Stażysta - dziennikarz serwisu internetowego

Lider Projekt Sp. z o.o.

Mosina k. Poznania, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Twoja Telewizja Internetowa poszukuje dziennikarza - stażystę.

OFERUJEMY:

- możliwość zdobywania doświadczenia na stanowisku dziennikarza internetowego;

- pracę w ambitnym, młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;

- współpraca przy rozwoju serwisu internetowego;

- pozytywną i przyjazną atmosferę;

- szansę na rozwój zawodowy – możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu

Staż jest płatny.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagania

- wykształcenie dziennikarskie

- umiejętność przygotowywania materiałów dziennikarskich

- dyspozycyjność,

- doskonałe umiejętności komunikacyjne

- wysoka kultura osobista

- zaangażowanie,

- kreatywność i samodzielność,

- umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną,

- miejsce zamieszkania na terenie Gminy Mosina lub okolice

- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Lider Projekt Sp. z o.o. powstała w 2006 roku w Poznaniu. <br/>Lid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo