stażysta działu podatkowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, spółki doradztwa podatkowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 30512
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

 Zatrudniona osoba będzie wspierała doradztwo podatkowe w bieżącej obsłudze Klientów.

Oczekiwania:
  • III rok studiów; preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, prawo podatkowe
  • zainteresowanie tematyką podatkową i chęć związania swojej przyszłości zawodowej z doradztwem podatkowym
  • duża motywacja i zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, zdolności analityczne, komunikatywność, umiejętność prac w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel, Word)
  • działalność w organizacjach pozarządowych będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność ok. 2 dni w tygodniu

Oferta:
  • wynagrodzenie za realizowany staż
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie doradczej i realizacji ciekawych projektów dla dużych firm
  • praca w młodym, otwartym i dynamicznym zespole
  • umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • możliwość stałej współpracy po ukończeniu studiów
  • praca w samym centrum miasta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)