STAŻYSTA DZIAŁ PROJEKTOWY GLIWICE

Fulco System Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

FULCO SYSTEM Sp. z o.o., czołowy polski producent elementów małej architektury i konstrukcji stalowych poszukuje projektantów / konstruktorów do dynamicznie rozwijającego się zespołu projektowego.

Praca na pełny etat w biurze w Gliwicach, w nowym budynku produkcyjno-biurowym.

Dołącz do młodego, innowacyjnie myślącego zespołu i zdobądź cenne doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie.

Staże dla ludzi z pasją do projektowania i chęcią rozwoju!

Zakres obowiązków:
- zapoznanie ze strukturą pracy biura
- aktywne wspieranie działań projektowych
- tworzenie prostych rysunków technologicznych
- przygotowywanie wizualizacji produktów
- ewidencjonowanie produktów w systemie
- ścisła współpraca z działem sprzedaży i działem produkcyjnym

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie nauki)
- ogólna wiedza techniczna i mechaniczna
- dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
- podstawowa znajomość oprogramowania SolidWorks / AutoCAD
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność rozwijania nietypowych pomysłów
- odpowiedzialność, kreatywność i umiejętności komunikacyjne
- chęć rozwoju !

Mile widziana znajomość programów Adobe Photoshop/CorelDraw/SketchUp

Prezentacja firmy

FULCO SYSTEM zajmuje się projektowaniem i produkcją elementów mał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż