Stażysta budowy (branża instalacyjna)

EBEC Sp. z o.o. Sp. k.

Września, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku Stażysty budowy w zespole realizacji kontraktu na jednej z budów
pod nadzorem doświadczonej kadry kierowniczej:

• zatrudnienie 3, 4 dni w tygodniu
• pracę przy realizacji ciekawych kontraktów
• możliwość rozwoju i zdobycia doświadzenia zawodowego.
• możliwość realizacji programu praktyk pod uprawnienia budowlane.
• możliwość poznania budowy od podstaw i zapoznanie się z funkcjonowaniem budowy pod kątem różnych branż.

Wymagania

• absolwenci / studenci 5. roku Politechniki specjalność: Instalacje sanitarne
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• zmotywowanie i inicjatywa w działaniu
• znajomość programów MS Office, AutoCAD
• umiejętność pracy w zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta powinna zawierać klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

Die Firma EBEC sp. z o.o. sp.k. wurde als eine Kombination der si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie