Staże praktyki marketing, ekonomia, zarządzanie, pokrewne

Gavis Sp. z o.o.

Szczecin, Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. promocji i marketingu (stosowanie narzędzi promocji PR i reklamy, wdrażanie planów promocji, systemów zarządzania treścią, obróbki zdjęć, grafiki, materiałów medialnych, badania atrakcyjności branż, wyborów konsumenckich, raporty badawcze i analiza danych źródłowych, tworzenie ankiet itp.).

Dla osób związanych z kierunkiem: Ekonomia i zarządzanie, księgowość dodatkowo (nauka administracji, tworzenia ofert biznesowych, budowania oferty w internecie, tworzenia zestawień i analizy danych).

Program może ulec zmianie, w zależności od preferencji i zainteresowań kandydata.

Wymagania

Forma pracy (do wyboru):
praktyka studencka
praktyka / staż w trakcie studiów
praktyka / staż absolwencki

Forma osobista praktyki / stażu (Koszalin, Szczecin) - preferowana.
możliwa forma zdalna (za pośrednictwem internetu) - konieczny dostęp do własnego komputera i internetu, system zadaniowy.

Praktyki / staże są nieodpłatne.

Prezentacja firmy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy GAVIS sp. z o.o.<br/><br/>Obecnie Ośro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1-3 mies.
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój