Staż z możliwością zatrudnienia - badania marketingowe i doradztwo

BlueHill Sp. z o.o.

00-743 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zdobądź doświadczenie w realizacji projektów w zakresie badań marketingowych i doradztwa w firmie będącej jednym z liderów w swojej specjalizacji. Oferujemy 2 miesięczny staż w Quality Watch z możliwością zatrudnienia dla wybranych osób.

Quality Watch dostarcza rozwiązania w zakresie: standardów obsługi klienta, zarządzania jakością, customer experience, customer journey i customer intelligence. Projektujemy procesy i usługi, które pozwalają na kreowanie doświadczeń klienta. Specjalizujemy się w badaniach typu: Mystery Shopper, Mystery Client, Mystery Caller, Mystery E-mail i realizuje projekty dla największych firm z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, farmacji i fmcg. Doradzamy od ponad 7 lat a nasi Klienci osiągają nagrody i są stawiani jako liderzy jakości obsługi.

Oferta skierowana jest do osób:

1. nastawionych na realizację postawionych celów i zadań,

2. dobrze zorganizowanych,

3. samodzielnie poszukujących rozwiązań,

4. zainteresowanych długoterminową współpracą i rozwojem w ramach struktur firmy lub grupy.

Wymagania:

- osoba studiująca zaocznie lub tuż po ukończeniu studiów

- dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu

- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office 2007/ 2010 (Excel, Word, Power Point, Outlook),

- dobra znajomość języka angielskiego stanowić będzie dodatkowy atut,

- zdolności analityczne i znajomość zagadnień związanych z obsługą klienta stanowić będzie dodatkowy atut.

Oferujemy:

- zdobycie doświadczania pod okiem osób z wieloletnim stażem,

- możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy,

- kształtowania różnorodnych kompetencji,

- realny wpływ na rozwój firmy,

- możliwość realizowania własnych pomysłów i projektów (duża samodzielność),

- możliwość długoterminowego rozwoju w ramach struktur spółki,

- elastyczny grafik.

- dla wybranych możliwość pracy po zakończeniu stażu.

Prezentacja firmy

Bluehill Sp. z o.o. <br/> <br/>spółka dostarczająca rozwiązania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
2 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media