Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • jesteś studentem/studentką 1-3 roku studiów,
  • interesujesz się marketingiem i narzędziami ułatwiającymi reklamę w internecie,
  • jesteś samodzielny/a i kreatywny/a,
  • pisanie tekstów przychodzi Ci z łatwością,
  • świat IT nie jest Ci obcy,

...to zgłoś się do nas! :)

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • obsługa mediów społecznościowych,
  • monitorowanie treści internetowych z branży IT,
  • tworzenie prostych grafik (umieętność obsługi Photoshopa mile widziana)

Oferujemy:

  • 3-miesięczny płatny staż,
  • pracę na 1/2 etatu w oparciu o umowę o dzieło,
  • elastyczny czas pracy (możliwość pracy zdalnej),
  • bezpłatny udział w organizowanych przez nas szkoleniach,
  • po zakończeniu stażu - możliwość nawiązania stałej współpracy

Prezentacja firmy

Coders Lab jest pierwszą w Polsce szkołą programowania. Od ponad dwóch l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media