Staż w Dziale SEO/SEM

Supremum SEO Sp. z o. o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Supremum SEO, świadcząca usługi z zakresu pozycjonowania stron oraz marketingu w internecie, poszukuje praktykantów do działu SEO/SEM.

Co oferujemy?
- darmowe szkolenia z zakresu SEO, SEM oraz Buzz Marketingu
- dużą samodzielność oraz różnorodność wykonywanych zadań
- możliwość rozwoju zawodowego oraz dalszej współpracy po ukończeniu stażu
-­ przyjazne środowisko pracy w biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa
- miłą atmosferę :)

Czego oczekujemy?
- dyspozycyjności (co najmniej 25 godzin tygodniowo, czas odbywania stażu można dostosować do planu zajęć na uczelni)
- kreatywności i otwarcia na nowe wyzwania, chęci działania i poznawania nowych zagadnień
- umiejętności pisania oraz edycji tekstów
- komunikatywności

Plan praktyk zakłada miesięczny okres bezpłatny i pięciomiesięczną (płatną) współpracę stażową.
Najlepszym praktykantom przedstawiona zostanie oferta współpracy po praktykach.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem w wyszukiwarce Google.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce