Staż w Dziale Marketingu (MOTIVATO)

Dreamployed Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MOTIVATO to pierwsza w Polsce sportowa platforma treningowa skierowana do biegaczy i innych aktywnych osób.

Współpracujemy z największymi biegami w Polsce (m.in. Maraton Warszawski) i świetnymi firmami (m.in. Agora, Dawanda, EMC). Pomagamy osiągać sportowe cele dzięki indywidualnym planom treningowym, opiece trenera i elementom rywalizacji podczas trenowania. Mamy ambicje stać się najbardziej przydatną aplikacją sportową na świecie.

Wymagania

Jeżeli:

  • Pasjonujesz się bieganiem i bierzesz udział w imprezach biegowych,
  • Masz wiedzę z zakresu treningu, diety lub rehabilitacji,
  • Jesteś studentem lub absolwentem, dyspozycyjnym min. 20 godzin tygodniowo,
  • Masz lekkie pióro i zmysł estetyczny,
  • Kreatywność to Twoje drugie imię,

i chcesz:

  • Podjąć wyzwanie pracy w dynamicznym startupie i młodym zespole,
  • Dbać o efektywną komunikację z klientami i partnerami Motivato,
  • Wymyślać, tworzyć i wdrażać nowe kampanie marketingowe,
  • Budować pozytywny wizerunek marki w mediach społecznościowych i innych kanałach,
  • Inspirować i motywować tysiące ludzi do aktywności fizycznej

...to koniecznie chcemy Cię poznać.

Oferujemy:

  • 3-miesięczny płatny staż z możliwością dalszej współpracy,
  • Elastyczne godziny pracy (minimum 20 godzin tygodniowo),
  • Pełną wyzwań pracę w młodym zespole, w klimacie startupowym w biurze w Warszawie (Mokotów-Sielce),
  • Współudział w rozwoju pierwszej w Polsce platformy sportowej typu Coach,
  • Dobrą kawę i świetną atmosferę każdego dnia!

Brzmi kusząco? Prześlij nam:

- swoje CV

- 2-3 zdania na temat Twojego biegowego doświadczenia

Prezentacja firmy

MOTIVATO to nowoczesna platforma treningowa dla osób aktywnych. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media