Staż w dziale Marketingu i Sprzedaży

BlueGem Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

Wsparcie działu w bieżących zadaniach związanych z realizacją kampanii marketingowych i sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

- Dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie),
- Umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami,
- Znajomość MS Office,
- Silna motywacja do pracy oraz zdolność do pracy pod presją czasu,
- Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
- Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w innowacyjnej firmie marketingowej, będącej certyfikowanym partnerem IBM,
- Możliwość rozwoju w zakresie planowania oraz realizacji kampanii marketingowych w kanale on-line,
- Udział w realizacji ciekawych projektów dla dużych klientów,
- Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku marketingowym,
- Przyjazną i swobodną atmosferę pracy z doświadczonym zespołem,
- Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

Prezentacja firmy

BlueGem to firma skupiająca wokół siebie grupę pasjonatów innowac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media