Staż w Dziale Kadr i Administracji

WYG HR Consulting Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG, brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa WYG zatrudnia ok. 5500 osób, w 40 biurach zlokalizowanych w 30 krajach, na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1996 roku i obecnie zatrudnia ponad 400 specjalistów. Spółki należące do Grupy WYG w Polsce świadczą usługi doradcze, planując i wdrażając złożone projekty w obszarze społeczno-gospodarczym, inżynieryjnym, doradztwa biznesowego. WYG w Polsce jest liderem w pozyskiwaniu funduszy unijnych i zarządzaniu wymagającymi przedsięwzięciami zarówno dla przedsiębiorstw prywatnych, jak i instytucji publicznych. WYG HR Consulting jest wiarygodnym partnerem biznesowym, wspierającym procesy zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

WYG HR Consulting obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

• obsługa administracyjna pracowników,

• zakładanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz ewidencji czasu pracy,

• wsparcie w zakresie realizowanych przez firmę procesów rekrutacyjnych,

• rekrutacja i selekcja Pracowników,

• organizacja spotkań rekrutacyjnych,

• sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby biura,

• opracowywanie danych do listy płac,

Wymagania:

• ukończone studia wyższe

• praktyki studenckie w Agencji Zatrudnienia lub Dziale Kadr będą dodatkowym atutem

• zainteresowanie dziedziną ZZL i chęć rozwoju w obszarze HR,

• dyspozycyjność i zaangażowanie,

• wysokie zdolności komunikacyjne,

• dobra znajomość MS Office,

• prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta,

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia po zakończeniu stażu

• pracę w jednej z wiodących Agencji Zatrudnienia w Polsce,

• możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia z zakresu administracji i rekrutacji pracowników,

• przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,