Staż w Dziale Finansowo-Księgowym

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii prawnych w centrum Warszawy o międzynarodowym zasięgu działania w ramach programu stażowego szukamy Kandydatów na stanowisko:

Staż w Dziale Finansowo-KsięgowymMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżące wsparcie działu zobowiązań pod kątem weryfikacji dokumentów księgowych, kontaktu z zagranicznymi oddziałami organizacji, sporządzanie raportów,
  • bieżąca praca w jęz. angielskim
  • udział w procesach optymalizujących pracę

Wymagania:

  • status studenta na kierunku Finanse/Ekonomia lub kierunki pokewne (mile widziani studenci IV roku)
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
  • dostępnośc 4/5 dni w tygodniu (idealnie pełna dyspozycja czasowa)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • kilkumiesięczny staż z możliwością przedłużenia współpracy
  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.