Staż w dziale Client Service

AARA & Drukplast Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Krakowie. Obecnie poszukujemy stażysty do działu Client Service.

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie:

- Wsparcie działu Client Service w codziennych obowiązkach
- Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz
- Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z bieżącymi klientami
- Dbanie, o jakość obsługi klienta zgodną ze standardami firmy
- Kontakt z klientami telefoniczny i mailowy

Oferujemy:

- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- Wsparcie zespołu specjalistów
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu 3-miesięcznego stażu
- Materiały edukacyjne i liczne szkolenia
- Pomoc w rozwoju i kierunkowaniu swoich zainteresowań i pasji

Wymagania

- Zainteresowanie i chęć rozwoju w branży poligraficznej
- Umiejętność komunikacji bezpośredniej, telefonicznej i mailowej
- Sprawna obsługa pakietu Office
- Umiejętność zarządzania czasem własnym i zadaniami
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczonym zespołem, gotowym na każde poligraficzne w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta