Staż w Centrum Analiz Finansowych Łódź/Bielsko-Biała

GE Energy Connections

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GE Energy Connections designs and deploys industry-leading technologies that turn the world on. We transport, convert, automate and optimize energy to ensure we provide safe, efficient and reliable electrical power. Uniting all the resources and scale of the world’s first digital industrial company, we connect brilliant machines, grids, and systems to power utility, oil & gas, marine, mining and renewables customers, that keep our world running.

Role Summary/Purpose
Essential Responsibilities

•Praca w zespole analityków finansowych obsługujących spółki biznesu GE Energy Connections na całym świecie,

•Przygotowywanie danych bazując na systemach danych SAP, Business Objects, Events Tracking, Hyperion,

•Kontakt z analitykami/ finance managerami,

•Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zamknięcia/estymacji konsolidacja i uzgadnianie danych.

Oferujemy:

•Możliwość podjęcia stażu w Łodzi lub Bielsku-Białej,

•Możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami oraz udział w atrakcyjnych projektach,

•Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej globalnej organizacji,

•Termin rozpoczęcia i trwania stażu do ustalenia w trakcie rekrutacji,

• roczny staż płatny.

Wymagania

•Student/ absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Matematyka, Informatyka),

•Dobra znajomość języka angielskiego,

•Bardzo dobra znajomość Excela (znajomość Visual Basic będzie dodatkowym atutem),

•Mile widziana działalność w organizacjach/ kołach naukowych lub ukończone praktyki.

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse