Staż w Biurze Tłumaczeń KMK

KMK Biuro Tłumaczeń Technicznych

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • tłumaczenie krótkich tekstów
  • weryfikacja tłumaczeń
  • wspomaganie pracy tłumaczy/weryfikatorów biurowych (formatowanie plików, przygotowywanie pamięci tłumaczeniowych)
  • praca na miejscu w biurze (Warszawa-Bemowo)

Oferujemy:

  • szkolenie w zakresie programów CAT (MemoQ)
  • szkolenie w zakresie MS Office na potrzeby pracy tłumacza/weryfikatora
  • szkolenie w zakresie programu Abby FineReader
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w miłym i zgranym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • referencje po odbyciu stażu
  • możliwość zatrudnienia po odbytym stażu

Wymagania

  • absolwent lingwistyki, bądź student IV-V roku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i drugiego języka
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość zasad polskiej interpunkcji i ortografii
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • osoba komunikatywna i zaangażowana

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijające się Biuro Tłumaczeń Technicznych <br/>NR 1 NA RYNKU ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
miesiąc
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja