Staż w Agencji Marketingowej

Sungrey Sp. z o.o.

Zielona Góra, 65-410, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko stażysty w Agencji Marketingowej w Zielonej Górze. Staż traktujemy jako okres przygotowania do stałego zatrudnienia.
Staż płatny z PUP Zielona Góra dla osób do 25 roku życia.

Do głównych obowiązków stażysty będą należały:
- uczestniczenie w prowadzeniu kont firmowych na Facebooku,
- uczestniczenie w planowaniu strategii marketingowych,
- aktywny udział w realizacji projektów marketingowych,
- monitorowanie i analiza rynku,
- opracowywanie raportów i analiz rynkowych.
- przygotowywanie contentu na potrzeby realizacji strategii social media,
- poszukiwanie nowych dróg komunikacji i bieżące reagowanie na trendy,
- umiejętność skutecznego poszukiwania i analizowania informacji znalezionych w Internecie
- redagowanie tekstów reklamowych

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
  • analitycznego i logicznego myślenia,
  • niekonwencjonalnych pomysłów,
  • lekkiego pióra (doświadczenie w pisaniu tekstów do prasy będzie atutem),
  • szybkiego uczenia się, analizowania sytuacji i wyciągania wniosków,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • rzetelności w realizacji zadań,
  • komunikatywności, otwartości, kreatywności,
  • dobrej organizacji pracy.

Mile widziana dobra znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie po odbyciu minimum 3 miesięcznego stażu,
  • możliwość realizowania własnych pomysłów,
  • pracę dla różnych klientów – krajowych oraz zagranicznych,
  • wygodne krzesło i biurko w nowczesnym biurze z dostępem do basenu i sauny w centrum miasta,
  • pozytywną atmosferę pracy w młodym zespole.

Prezentacja firmy

Sungrey to młoda i prężnie rozwijająca się agencja marketingowa w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media