Staż - specjalista ds. turystyki / pomoc biurowa

Biuro Podróży Traveler

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesujesz się Turystyką i chcesz poznać pracę w Biurze Podróży,
to zapraszamy na płatny staż, na stanowisku
Specjalista ds. Turystyki / Pomoc Biurowa.

Staż w ramach programu Urzędu Pracy Wejherowo.
W związku z tym, mile widziane osoby które nie ukończyły 30 roku życia.
Z Wejherowa, Redy, Rumi i okolic.
Po zakończeniu Stażu liczymy na dalszą Współpracę,
szukamy osób, które bardzo poważnie myślą o Branży Turystycznej.

Biuro Podroży Traveler rozwija się bardzo dynamicznie na trójmiejskim rynku turystycznym.
9-letnie doświadczenie w branży turystycznej połączone z jakością obsługi Klienta to Nasze atuty.

Oferuję Staż dzięki któremu poznasz Turystykę "od kuchni":
* obsługa rezerwacji;
* tworzenie ofert i pakietów turystycznych;