Staż - Specjalista ds. e-marketingu

Poznajemy Świat

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznajemy Świat to firma działająca na rynku edukacyjnym i eventowym. Prowadzimy Podróżnicze Warsztaty dla dzieci w przedszkolach i szkołach, uświetniamy rodzinne pikniki, organizujemy Podróżnicze Urodziny. Słowem - przyprowadzamy cały świat pod wskazany adres!

Aktualnie szukamy Stażysty na program stażowy prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy.

Warunki skorzystania ze stażu:
- trzeba być zameldowanym w Małopolsce;
- nie można mieć ukończone 30 lat;
- trzeba zarejestrować się w Urzędzie Pracy na Wąwozowej;
- nie można być studentem dziennym (wieczorowym można).

Proponujemy staż na 3 miesiące. Wynagrodzenie w tym czasie gwarantuje Urząd. Grafik i godziny pracy do ustalenia. Po okresie stażu chętnie zatrudnimy sprawdzoną osobę w wymiarze 20h/tyg.

Zakres obowiązków Stażysty:

1) Wsparcie marketingowe w internecie:
- mailingi (freshmail),
- tworzenie kontentu stron www,
- media społecznościowe - FB, youtube i Pinterest,

2) Kontakt z potencjalymi klientami.

3) Zgłaszanie nowych pomysłów na promocję firmy.

4) Przygotowywanie materiałów promocyjnych i ofert:
- mile widziana znajomość programów graficznych;
- atutem będzie umiejętność przygotowywania prostych filmików.

Prezentacja firmy

Działamy od 2013 roku, edukując dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
800PLN - 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia