STAŻ/PRAKTYKI

Racus

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Delly jest platformą która pomaga w budowaniu oraz rozwoju biznesu. Platforma działa na kilku płaszczyznach. Od pozyskiwania nowych klientów przez wspieranie obecnych klientów kończąc na zagadnieniach o charakterze wizerunkowym wykorzystując nowe technologie. Całość projektu wypełnia dedykowany opiekun który jest odpowiedzialny za sukces systemu u partnera. Delly posiada najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku i zamierza w niedługim czasie stać się numerem jeden w niezwykle szybko rozwijającej się branży.

Poszukiwany/Poszukiwana

Wymagania

Jeśli:

  • masz ogromną determinacje do działania (warunek konieczny)
  • chcesz nauczyć się sprzedaży
  • masz ogromną chęć samorozwoju
  • jesteś komunikatywny/a i posiadasz poczucie humoru
  • jesteś samodzielny/a
  • masz świetne kreatywne pomysły
  • praca sprawia Ci radość
  • masz pozytywne nastawienie do życia
  • jesteś osobą ambitną i nastawioną na sukces

Jeśli odpowiedziałeś/aś TAK to szukamy właśnie Ciebie :)

Oferujemy:

  • możliwość tworzenia razem z nami start up-u z ogromnym potencjałem rozwojowym
  • prace w małym, ambitnym zespole z kameralną atmosferą
  • innowacyjny, świetny produkt z najlepszą ofertą na rynku
  • możliwość uzyskania wynagrodzenia prowizyjnego

Prezentacja firmy

RACUS to zespół pełnych entuzjazmu specjalistów, którzy zawsze go... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż