Opis stanowiska pracy

Staż/praktyki studenckie w dziale księgowości.

Zakres zadań:
-pomoc przy sprawdzaniu poprawności wystawionych faktur sprzedażowych
- kontrola obiegu dokumentów w firmie-sporządzanie miesięcznych raportów
- archiwizacja dokumentów
- sporządzanie miesięcznego raportu, wiekowanie należności i zobowiązań
- sprawdzanie kompletności dokumentów księgowych

Rodzaj uzyskiwanych kwalifikacji lub umiejętności zawodowych :
- zdobycie wiedzy na temat obowiązujących zasad o rachunkowości, podatkach
- umiejetność sporządzania raportów w zakresie rozrachunków
- umiejętność sporządzania analiz oraz kwalifikacje w zakresie kontrollingu.

Staż/praktyki studenckie bezpłatne.
Telefon kontaktowy : p. Sylwia- 518-719-325.

Wymagania

Znajomość programu Exel
Rzetelność, sumienność

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa