Staż/praktyka w dziale księgowości

Alucrom Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

MIDROC ALUCROM
Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Göteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Europe skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.
Naszym priorytetem jest jakość!
Dołącz do Nas!

Jeśli szukasz stażu/praktyki w dziale księgowości, to jest to miejsce dla Ciebie.

Oferta idealna dla studentów ostanich lat administracji, rachunkowości itp.

Zakres obowiązków:
- skanowanie dokumentów księgowych
- porządkowanie dokumentów
- pomoc w prostych pracach księgowych

Oferujemy:
- możliwość poznania specyfiki pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej

Wymagania:
- chęć do pracy
- chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowej wiedzy