staż (praktyka) - asystent konstruktora (inżynier budownictwa)

Konstrukton Sp. z o.o.

45-023 Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
- Poznanie zagadnień pracy konstruktora przy realizacji rzeczywistych projektów opracowywanych przez nasze biuro.
- Możliwość współpracy ze specjalistami z różnych branż współpracującymi z naszym biurem.
- Uczestnictwo przy ciekawych projektach realizowanych w czasie odbywania stażu.
- Szansę ewentualnego dalszego rozwoju zawodowego w naszej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Pracę w ambitnym zespole oraz w miłej atmosferze.

Zakres zadań:
- Stażysta będzie członkiem zespołu w naszym biurze projektowym.
- Będzie uczestniczył w powstawaniu projektów realizowanych przez nasze biuro – jako asystent konstruktora.
- Będzie współpracował z doświadczonymi konstruktorami, architektami a także specjalistami z innych dziedzin (instalatorzy, geolodzy…).
- Będzie brał udział w wykonywaniu projektów oraz współpracował przy obliczeniach konstrukcji.

Wymagania

- Studia na kierunku budownictwo w specjalizacji konstrukcje budowlane.
- Znajomość odpowiednich norm i przepisów prawnych.
- Znajomość oprogramowania CAD.
- Znajomość programów obliczeniowych, np. z pakietu SpecBud.
- Umiejętność opracowywania dokumentacji konstrukcyjnej (budowlanej, wykonawczej).
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
- Zaangażowanie, sumienność i silna motywacja.
- Znajomość pakietu MS Office lub innego podobnego.
- Chęć do dalszej nauki i rozwoju!

Osoby zainteresowane odbyciem stażu w naszym biurze proszę o przesłanie swojej aplikacji. Proszę o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez KONSTRUKTON Sp. z o. o. zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883."

Prezentacja firmy

Budownictwo jest naszą pasją! Od etapu przelania pomysłu na przys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie