STAŻ - pracownik sklepu internetowego

Sizeme

Brzeziny, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Sklep z odzieżą damską z ciekawą marką i świeżym podejściem do marketingu poszukuje stażysty do pomocy w realizacji zamówień.

Zadania: realizacja zamówień, proste prace biurowe.
Wymagane: samodzielność, dokładność, biegła obsługa komputera.
Mile widziane: zainteresowanie tematyką e-commerce, marketingu.

Przyuczymy osobę bez doświadczenia w zawodzie, chętnie z wykształceniem wyższym. Po okresie stażu duża szansa na stałe zatrudnienie. Praca w Brzezinach pod Łodzią.

Prezentacja firmy

Sklep internetowy z odzieżą damską w rozmiarach plus size.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
900PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja biurowa, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media