Staż płatny w marketingu! W centrum Warszawy!

TVFair Sp. z o.o.

00-013 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą kreatywną, pełną energii, chętną do podejmowania nowych wyzwań oraz znająca podstawy działań marketingowych? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Zapraszamy na płatny staż, podczas którego będziesz miał możliwość uczestniczyć w pracy przy innowacyjnych projektach

Należąc do naszego zespołu będziesz mógł zobaczyć jak wygląda praca przy tworzeniu projektu oraz zaangażować się we wszystkie czynności kreowania projektu oraz jego komercjalizację. Po odbyciu stażu osoby najbardziej zaangażowane zaprosimy do naszego zespołu

- pierwszy miesiąc stażu jest bezpłatny

- drugi miesiąc stażu jest płatny (wynagrodzenie będzie wynosiło 300 zł.)

- trzeci miesiąc stażu jest płatny (wynagrodzenie będzie wynosiło 1000 zł.)

Czym będziesz się zajmować?

-Działaniami social – media

-Udziałem w kampaniach marketingowych i promocyjnych

-Promowaniem aplikacji na rynku zagranicznym i polskim

-Redagowaniem i tworzeniem tekstów

-Współtworzyć wizualny aspekt projektu

-Kontaktem z dostawcami i hurtowniami

-Testowaniem aplikacji

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

- Dobrej znajomości MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

- Kreatywności

- Dokładności, sumienności i dobrej organizacji pracy

- Dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego

-Podstawowa znajomość działań marketingowych

-Zaangażwowanie

Prezentacja firmy

Zapraszamy do odwiedzić na naszej stronie: http://company.tvfair.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media