Staż płatny w Agencji Interaktywnej

United Brands of Biznes Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa Harder&Harder poszukuje kandydata na stanowisko stażysty. Do zadań wybranego kandydata będzie należało:
- wsparcie Project Managera w kampaniach w obszarze mediów społecznościowych
- wsparcie Project Managera w kampaniach marketingu szeptanego
- tworzenie tekstów promocyjnych

Wymagania

- interesuje się obszarem social media i marketingu internetowego
- ma zdolności copywriterskie (kreatywność i poczucie humoru obowiązkowo!)
- jest dokładny i sumienny (nieterminowość nie wchodzi w grę)
- chce zdobyć doświadczenie w agencji interaktywnej dzięki pracy przy projektach dla dużych marek
- posiada bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem ekspertów, strategów i fascynatów, którzy tworz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media