STAŻ OPERATOR KAMERY / MONTAŻYSTA (praca dla motocyklisty)

Times Square Public Relations

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz zostać współtwórcą JEDYNEGO w chwili obecnej polskiego motocyklowego programu telewizyjnego - ten STAŻ jest dla Ciebie !
Redakcja programu motocyklowego MOTOVBLOG NEWS na antenie Motowizji dostępnej w NC+, Multimedia, Orange TV, Toya TV oraz inne

poszukuje STAŻYSTY na stanowisko:

OPERATORA/MONTAŻYSTY

Wymagania

Oczekiwania:

- luz, dystans i pełna dyspozycyjność - bez tego dalej ani rusz ! :-)
- bogate doświadczenie operatorskie broadcast/DSLR (własne etiudy filmowe, promosy, relacje, testy motocykli, itp)
- jeszcze bogatsze doświadczenie w dynamicznym, teledyskowym montażu video (Adobie Premiere)
- żyłka dziennikarska, umiejętność przyswajania i przekazywania zdobytej wiedzy
- pasja do motocykli, własny bike, doświadczenie w jeździe oraz realizacjach video podczas jazdy, wypraw itp
- znajomość branży motocyklowej, marek, modeli, producentów, akcesoriów, itp
- Prawo jazdy kat. A i B ale to chyba oczywiste :-)

Co dostajesz ?

- Możliwość połączenia pracy z pasją !
- Jeżdżenia na swoim (oraz innych testowych) motocyklu za służbową kasę !
- Poznania zasad tworzenia programu telewizyjnego od A do Zet !
- Możliwość pracy z broadcastowym sprzętem filmowym.
- Zdobycia doświadczenia w montażu programów telewizyjnych, praca ze światem i dźwiękiem
- Po zakończeniu stażu możliwość pracy w zespole na stałe

Miejsce pracy to Kraków z dużą ilością 1-2 dniowych wyjazdów (Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk itp)

Jeśli uważasz, że spełniasz zdecydowaną większość naszych oczekiwań - wyślij swoje CV + linki do portfolio

Prezentacja firmy

CBC Film Productions jest częścią grupy Red Star Media sp. z o.o. która ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo