Staż na stanowisku grafika w portalu internetowym

Evigo Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

EVIGO – serwis informacyjny oferuje możliwość odbycia stażu w redakcji na stanowisku grafika.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie materiałów graficznych do newsów oraz optymalizację plików graficznych na potrzeby stron internetowych.

Oczekujemy:
- Dobrej znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator),
- Zdolności plastycznych
- Znajomości banku zdjęć shutterstock
- Dobrej organizacji pracy oraz terminowości

Oferujemy:
- Jedno lub dwumiesięczny płatny staż, umowa o dzieło
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- Praca w biurze (Warszawa)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Prezentacja firmy

EVIGO.COM i EVIGO.PL – serwis informacyjny.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo