Staż- koordynacja projektów

Fundacja Inkubator Technologiczny

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Chcesz współtworzyć i rozwijać największy w Polsce Program Mentoringowy dla młodych przedsiębiorców i startupów?

Fundacja Inkubator Technologiczny prowadząca program Youth Business Poland będący częścią Prince’s Youth Business International, sieci programów wspierającymi przedsiębiorczość w ponad 40 krajach świata poszukuje stażysty na stanowisko Koordynatora Projektu.

Obowiązki:

koordynacja programu mentoringowego i akceleracyjnego Youth Business Poland, wspierającego przedsiębiorców w zakładaniu i rozwoju firmy
komunikacja z uczestnikami projektów
tworzenie harmonogramów projektów i monitorowanie przebiegu projektów
wsparcie przy organizacji szkoleń i konferencji
wspieranie procesu rekrutacji uczestników projektu i mentorów
researche na potrzeby aktualnie prowadzonych projektów
wsparcie procesu ewaluacji projektu
obsługa Funpage’u i strony internetowej Fundacji
wsparcie przy pisaniu projektów grantowych i pozyskiwaniu dofinansowania
wsparcie zespołu administracyjnego biura w bieżących działaniach organizacyjnych i obsługa spotkań

Wymagania:
ukończone studia
dyspozycyjność: etat
bardzo dobra znajomość Excel i pakietu MS
znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym w mowie i piśmie
umiejętność konsekwentnego realizowania postawionych celów i branie odpowiedzialności za ich wykonanie
umiejętność organizacji czasu pracy i wyznaczania priorytetów
chęć uczenia się, i determinacja w eksploracji nowych obszarów
chęć rozwoju wiedzy w obszarze zarządzania projektami, mentoringu oraz szkoleń

Co oferujemy:

zdobycie doświadczenia i wiedzy dot. zarządzania projektami, mentoringu oraz inkubacji i akceleracji
płatny, 6 miesięczny staż
pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
możliwość rozwoju i kontaktu ze społecznością Youth Business International
możliwość kontynuowania współpracy po ukończeniu stażu
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to nie czekaj!

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie aplikacji.
Prosimy o dodanie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Prezentacja firmy

Fundacja Inkubator Technologiczny prowadzi w Polsce Youth Busines... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia