Staż E-commerce Content Specialist

Getio Sp. z o.o. Sp. j.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz poznać tajniki pracy na stanowisku: E-commerce Content Specialisti zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w międzynarodowym środowisku IT, skorzystaj z naszej oferty stażowej i dołącz do naszego zespołu!

U nas możesz liczyć na:
• wynagrodzenie za swoją pracę,
• ciekawe zadania, których rozwiązywanie pozwoli Ci szybko przyswoić nowe kompetencje,
• pracę w przyjaznej i miłej atmosferze, w zespole młodych ambitnych osób,
• możliwość zatrudnienia na stałe dla najlepszych stażystów.

Obowiązki:
• Wsparcie bieżącej pracy Content Managera w zakresie zarządzania produktami za pośrednictwem wewnętrznego systemu CMS.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość pakietu Office,
• doświadczenie w systemach zarządzania stronami www (CMS),
• komunikatywność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Prezentacja firmy

Getio to pasja, zaangażowanie, fachowa wiedza, innowacyjność.<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce