Staż - Dział Wsparcia Sprzedaży

Pekaes Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.
Pekaes Sp. z o.o. Pekaes Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Błonie

Nr ref: Staż/BŁ/KS

Główne zadania:

  • Obsługa administracyjna Strefy Klienta
  • Obsługa administracyjna systemu CRM
  • Aktualizacja informacji na stronie internetowej
  • Przygotowywanie prezentacji produktowych, obszarowych i tematycznych
  • Przygotowywanie zestawień i raportów w obszarze wsparcia sprzedaży i marketingu
  • Wsparcie w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych
  • Wsparcie w tworzeniu projektów graficznych
  • Wsparcie przy projektowaniu i zamówieniach materiałów promocyjnych

Oczekujemy:

  • Kandydatów w trakcie studiów (mile widziane kierunki: marketing, PR)
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności , kreatywności, sumienności oraz zaangażowania
  • Systematyczności i staranności w wykonywaniu obowiązków
  • Dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Bezpłatny 3 miesięczny Staż z perspektywą zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia pierwszych, cennych doświadczeń zawodowych w Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku w branży TSL
  • Praktykę w młodym i dynamicznym zespole
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.