STAŻ dla studentów i absolwentów ZARZĄDZANIA

Agencja Organizacyjna Reporter

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

WYJĄTKOWA OKAZJA! Poszukujemy osoby na 6-miesięczny staż-praktykę z zarządzania w wymiarze 10 godzin tygodniowo w firmie turystyczno-eventowej Agencja Reporter (www: reporterevents.com, wyprawyzreporterem.pl, wildpolandtours.com).

Praktyka dotyczyć będzie zarządzania projektem i zarządzania kluczową zmianą w firmie. Podczas pracy stażyst(k)a asystować będzie dyrekcji i pomagać w zarządzaniu zespołem zajmującym się zmianami strategicznymi mającymi na celu optymalizację działalności firmy.

Oferujemy:
-> pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz pracę samodzielną,
-> możliwość pracy zdalnej,
-> małe obłożenie czasowe (zaledwie 10 godzin tygodniowo),
-> elastyczny czas pracy,
-> luźną atmosferę,
-> możliwość realizacji własnych pomysłów,
-> możliwość sprawdzenia w praktyce wiedzy ze studiów,
-> referencje od dyrekcji po pomyślnie odbytym stażu,
-> możliwość nawiązania dalszej współpracy (ustalane indywidualnie i zależne od wyników stażu).

PODCZAS TAKIEGO STAŻU NAUCZYSZ SIĘ DUŻO WIĘCEJ NIŻ W TRAKCIE ZAJĘĆ AKADEMICKICH. ZERO TEORII. CZYSTA PRAKTYKA. OD RAZU. ZDOBĘDZIESZ TEŻ WYMAGANE W ZAWODZIE DOŚWIADCZENIE I REFERENCJE.

UWAGA! Staż jest bezpłatny i ma na celu obopólną wymianę pomysłów i doświadczeń. Jesteśmy młodą, rozwijającą się, niewielką firmą, w związku z czym oferujemy udział w kluczowych działaniach firmy, a - przy dobrym obrocie spraw - zapraszamy do dalszej pracy na wynegocjowanych wspólnie warunkach.

Wymagania

-> staż wyłącznie dla studentów/ek lub absolwentów/ek kierunków związanych z zarządzaniem - wymagana baza teoretyczna,
-> duże poczucie odpowiedzialności - dostaniesz naprawdę odpowiedzialne zadania!,
-> terminowość bez zarzutu,
-> dyspozycyjność w trakcie trwania całego projektu: VII-XII 2014 w wymiarze 10 godzin tygodniowo. Możliwość INNEJ aranżacji czasowej w miesiącach letnich - jesteśmy elastyczni - my też jeździmy na wakacje! :)

NIE JEST wymagane wcześniejsze doświadczenie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą turystyczno-eventową o szerokim wachlarzu usług, założoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca