STAŻ-Asystent w sekcji przygotowania i rozliczania produkcji

Drozapol-Profil S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Drozapol – Profil S.A. giełdowa spółka zajmująca się dystrybucją wyrobów hutniczych w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukuje kandydata na :

STAŻ

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Glinki 144

Staż skierowany jest do osób bezrobotnych

Główne zadania na stanowisku:

• Wypełnianie dokumentów będących w obiegu w Oddziale Zbrojeń Budowlanych

• Rozliczanie produkcji

• Tworzenie list materiałowych i dokumentów wysyłkowych

• Organizacja i kontrola załadunków

• Przeglądanie i analiza rysunków technicznych dotyczących zbrojeń budowlanych

• Analiza możliwości wykonawczych i transportowych z zastosowaniem programu AutoCAD

• Sporządzanie list materiałowych na produkcję

• Kontrola zbrojeń budowlanych na etapie produkcji

Oferujemy:

• Zapoznanie się ze specyfiką Oddziału Produkcji Zbrojeń Budowlanych

• Poznanie procesu produkcji i rozliczania zbrojeń budowlanych

• 6 – miesięczny staż finansowany przez PUP w Bydgoszczy

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r, Nr 101, pz.923 ze zm.”

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne/budowlane

• Znajomość obsługi komputera ( MS Office, AutoCAD)

• Podstawowa znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy kat. B

wszyscy kandydaci na staż muszą obligatoryjnie być zarejestrowanie w bydgoskim Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne. Są to warunki konieczne by kwalifikować się do odbycia stażu.

Prezentacja firmy

Drozapol-Profil S.A. to ogólnopolski dystrybutor wyrobów hutniczych. Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie