Staż - Asystent Administratora Nieruchomości w Krakowie

Red Lion Management

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Asystent Administratora Nieruchomości tTo idealne stanowisko łączące pracę i naukę dla osób, które nie posiadają doświadczenia w zakresie zarządzania nieruchomościami, a chciałyby się rozwijać właśnie w tym kierunku. W trakcie stażu istnieje możliwość poznania pracy Administratora/Zarządcy nieruchomości w jego codziennych obowiązkach w biurze oraz na terenie nieruchomości.

Praca ma charakter 3 miesięcznego stażu, podczas którego wybrana osoba będzie miała możliwość pogłębienia wiedzy i nabycie praktycznych umiejętności niezbędnych na rynku nieruchomości.

Wymagania:
- biegła znajomość obsługi komputera
- zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
- samodzielność, dokładność
- łatwość nawiązywania kontaktów z innymi
- zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu do celu
- kreatywność,

Mile widziane:
- studenci studiów zaocznych o specjalności związanej z gosp. nieruchomości
- wiek 20-30 lat

W ramach stażu oferujemy:
- bezpłatne praktyki zawodowe w zakresie zarządzania nieruchomościami
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w profesjonalnym zespole, gwarantującym pogłębienie wiedzy z zakresu zarządzania
- możliwość zatrudnienia po okresie stażu

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym

Prezentacja firmy

Podstawę działalności Red Lion Management stanowi kapitał ludzki. Ściśle... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena