Starszy Technik Utrzymania Ruchu

Devire

pow. poznański, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: pow. poznański

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży maszynowej charakteryzującej się produkcją jednostkową, poszukujemy osoby na stanowisko

Główne zadania

  • Dbałość o kondycję techniczną parku maszynowego (m.in. tokarki, frezarki, centra obróbcze CNC),
  • Usuwanie bieżących awarii, zakłóceń i nieprawidłowości w pracy maszyn,
  • Instalacja nowych maszyn,
  • Organizacja oraz realizacja przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń produkcyjnych, również we współpracy z serwisami zewnętrznymi,
  • Modyfikacje oraz modernizacje maszyn,
  • Ścisła współpraca z pracownikami produkcji.

U Kandydatów zwracamy uwagę na

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej z branży maszynowej,
  • Doświadczenie w naprawach obrabiarek i maszyn CNC zarówno tych nowych, jak i tych starszych, niejednokrotnie nieposiadających instrukcji/specyfikacji,
  • Realną chęć do rozwiązywania prawdziwych problemów na produkcji tj. brak postawy „nie chcę”, „nie da się zrobić” itp.
  • Biegłość w czytaniu dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność identyfikowania, diagnozowania przyczyn zakłóceń i awarii oraz stosowania szybkich rozwiązań eliminujących skutki tych zdarzeń,
  • Uprawnienia elektryczne min. SEP do 1 kV lub wyższe,
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient zapewnia

  • Bardzo dużą odpowiedzialność i zdecydowanie brak rutyny,
  • Pracę w systemie 2-zmianowym,
  • Możliwość pracy zarówno przy nowych centrach obróbczych CNC (5-osiowych), jak i starych i wymagających frezarkach,
  • Możliwość programowania obrabiarek w miarę nabywanych umiejętności,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w doświadczonym zespole.

Devire Devire Devire Devire