Starszy Technik Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Niepołomice

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów maszyn oraz urządzeń używanych w procesie produkcji
  • Usuwanie awarii maszyn
  • Bieżące aktualizacje dokumentacji technicznych
  • Odpowiedzialność za narzędzia i inny sprzęt znajdujący się na wyposażeniu DUR
  • Tworzenie i aktualizacja planu przeglądów maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie techniczne (mechaniczne, elektryczne, elektromechaniczne)
  • Wiedza z zakresu automatyki (sterowanie oparte na PLC)
  • 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produckyjnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet szkoleń,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.