Starszy specjalista w Dziale Rachuby

Centrum Usług Wspólnych w Katowicach

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

OGŁOSZENIE NR 53 Z/2018

Centrum Usług Wspólnych
ul. Wita Stwosza 7
40-040 Katowice

poszukuje kandydata na czas zastępstwa na stanowisko urzędnicze – starszy specjalista w Dziale Rachuby – 1 etat

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomia lub inne umożliwiające wykonywanie zadań,
  • doświadczenie zawodowe: 5 lat pracy, w tym minimum od 3 do 4 lat doświadczenia przy prowadzeniu spraw płacowo - kadrowych (umowa o pracę),
  • obywatelstwo polskie,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • znajomość programu Płatnik ZUS,
  • znajomość ustawy Karta Nauczyciela z 26.01.1982r. (tekst jednolity Dz. U z 2016r. poz. 1379 z późn zm), ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz U 2012 poz. 361 z późn zm), ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych (Dz U z 2016 poz 963 z późn zm), ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa (Dz U 2015 poz 1066) Kodeks Pracy  tekst jednolity Dz. U z 2014 poz. 1502),
  • znajomość programów Word i Excel w zakresie podstawowym,
  • rzetelność,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie przy prowadzeniu spraw płacowych w oświacie,
  • znajomość programu płacowego.

Zakres wykonywanych zadań:

  • terminowe sporządzanie list płac pracowników i zleceniobiorców,
  • obliczanie należnego podatku, składek na ubezpieczenie społeczne, zdrowotne,
  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu przebywania na zwolnieniu lekarskim,
  • przygotowanie zestawienia i uzgodnień deklaracji i przelewów do ZUS.

Warunki pracy:

  • pełny wymiar czasu pracy – 1 etat,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 – 15.30,
  • miejsce pracy - Katowice ul. Wita Stwosza 7 - budynek z tzw. windą paciorkową, Centrum Usług Wspólnych nie zapewnia zatrudnienia w warunkach zakładu pracy chronionej.

Wymagania

Kandydaci zobowiązani są do dostarczenia następujących dokumentów:

a) list motywacyjny,

b) życiorys (cv),

c) kserokopie świadectw pracy lub zaświadczeń o zatrudnieniu potwierdzających wymagany staż pracy,

d) kserokopie świadectw i dyplomów potwierdzających wykształcenie,

e) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach - jako dodatkowy dokument,

f) oryginał kwestionariusza osobowego zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych,

g) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata:

- o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
- że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

h) kserokopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, w przypadku zamiaru skorzystania przez kandydata ze szczególnego uprawnienia niepełnosprawnych tj. pierwszeństwa w uzyskaniu zatrudnienia

Oferty wraz z dokumentami należy składać w terminie do 31.12.2018r.

osobiście w siedzibie Centrum Usług Wspólnych w Katowicach ul. Wita Stwosza 7 w Kancelarii na parterze pokój nr 9 lub 10 lub za pośrednictwem poczty na adres: Centrum Usług Wspólnych, ul. Wita Stwosza 7 w zamkniętej kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem, adresem, telefonem kontaktowym osoby z dopiskiem ogłoszenie nr 53 Z /2018 na czas zastępstwa na stanowisko urzędnicze starszy specjalista w Dziale Rachuby - 1 etat

Klauzula informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy.

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE (Dz. Urz. UE.L. 2016.119.1) informuje się co następuje:

a) Administratorem danych osobowych pozyskanych w czasie ww. rekrutacji jest Centrum Usług Wspólnych w Katowicach, 40-040 Katowice, ul. Wita Stwosza 7 reprezentowane przez Dyrektora - mgr Ryszarda Jaworskiego, dane kontaktowe:

adres e-mail: cuw@cuw.katowice.pl, tel: (32) 606-13-01.

b) Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Centrum Usług Wspólnych w Katowicach: 40-040 Katowice, ul. Wita Stwosza 7, adres e-mail: iod@cuw.katowice.pl, tel.: (32) 606-13-28.

c) Pozyskane w czasie procesu rekrutacji dane osobowe są niezbędne i będą przetwarzane wyłącznie w celu wyłonienia kandydata do zatrudnienia na ogłoszone stanowisko pracy w Centrum Usług Wspólnych w Katowicach. (art. 6 ust.1c RODO)

Obowiązek podania przez osoby ubiegające się o pracę wynika z:

- ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 1666 z późn. zm.)
- ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 902 z późn. zm.)

d) Pozyskane dane kandydatów do pracy nie będą przekazane osobom trzecim,

e) Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do przekazanych treści danych i ich poprawiania, jak również możliwość wycofania zgody na ich przetwarzanie co skutkować będzie niemożnością dalszego udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

f) W przypadku gdy kandydat do pracy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy, przysługuje mu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych Warszawa, ul. Stawki 2,

g) Pozyskane dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych do kolejnych etapów oraz niewskazane protokole naboru będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od dnia ogłoszenia wyniku naboru. Nieodebrane dokumenty aplikacyjne po ww. okresie będą komisyjnie zniszczone.

h) Pozyskane dokumenty kandydatów, które w procesie rekrutacji zakwalifikowały się do dalszego etapu i zostały umieszczone w protokole, będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od dnia nawiązania stosunku pracy z osoba wyłonioną w drodze naboru. Po ww. okresie nieodebrane osobiści dokumenty aplikacyjne będą komisyjni zniszczone.

Aplikacje, które wpłyną do CUW Katowice po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Centrum Usług Wspólnych w Katowicach poszukuje pracowników.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse