Starszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Sieradz, Zduńska Wola, łódzkie

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w nadzorze nad przestrzeganiem zasad GMP w komórkach organizacyjnych mających wpływ na jakość produktów leczniczych, suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków
  • Koordynowanie i współuczestnictwo w procesach jakościowych (działania wyjaśniające, działania korygująco-naprawcze, kontrola zmian, przegląd jakości produktów, reklamacje, audyty)
  • Koordynowanie i współuczestnictwo w procesach walidacji procesów, kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń, systemów pomocniczych zgodnie z wymogami (GMP, GHP, GDP, inne)
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie opracowywania i wdrożenia walidacji optymalnej dla spółki i zgodnej z aktualnymi przepisami, wytycznymi i trendami w zakresie GMP, GHP, GDP, inne wymagane prawem
  • Współuczestniczenie w przygotowaniu obszarów produkcyjnych do inspekcji i audytów

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych, suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków
  • Znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego/prawa żywnościowego
  • Znajomość procesów walidacji w produkcji farmaceutycznej
  • Rozumienie technologii analitycznych związanych z oceną produktów farmaceutycznych
  • Umiejętność realizacji złożonych zadań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
  • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowania do posiłków), rozwinięty system motywacji finansowej i pozafinansowej, szkolenia, imprezy integracyjne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy oraz laptop