Starszy specjalista ds. obsługi klienta (m/k)

Trenkwalder

Lublin, lubelskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Obowiązki:
  • obsługa kluczowych klientów w zakresie przyjmowania, ewidencjonowania i realizacji zamówień,
  • uzgadnianie terminów realizacji zamówień,
  • koordynowanie zamówienia kluczowych klientów,
  • przekazywanie informacji dot. forecast bieżącej sprzedaży,
  • koordynowanie wdrożenia nowego wyrobu,
  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy klientem a poszczególnymi działami firmy,
  • prowadzenie dokumentacji klienta, potrzebnej do wyceny,
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych, ofert i przekazywanie do akceptacji,
  • przygotowywanie zlecenia zamówienia surowców i dostawy towarów do klienta,
  • monitorowanie poziomu należności przypisanego klienta,
  • monitorowanie i przekazywanie dokumentów reklamacyjnych,
  • analiza stanów magazynowych,
  • raportowanie stanu realizacji zamówień,
  • badanie zadowolenia klienta,
  • wykonywanie innych, uzgodnionych z przełożonym zadań, nie objętych zakresem czynności,
  • działanie zgodnie z procedurami i instrukcjami Zintegrowanego Systemu Zarządzania,
  • wdrażanie wytycznych BHP i P. Poż.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta w branży poligraficznej,
  • znajomość języka angielskiego w dobrym stopniu (mile widziana znajomość innych języków obcych),
  • znajomość procesów pracy w drukarni,
  • znajomość terminologii,
  • motywacja do pracy,
  • dobra znajomość MS Office,
  • samodzielność,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
  • doskonalenie znajomości języków obcych poprzez częste kontakty z klientami zagranicznymi.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.