Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

STARSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Od: Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Miejsce pracy: Osie k. Grudziądz, Świecie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ścisła współpraca z grafikami przy tworzeniu opakowań i katalogów produktów,
  • tworzenie komunikacji dla wprowadzanych produktów na rynek,
  • realizacja projektów wspierających sprzedaż,
  • redagowanie informacji o produkcie, formułowanie notatek prasowych i materiałów reklamowych,
  • prowadzenie analiz efektywności prowadzonych działań promocyjnych,
  • optymalne dobieranie narzędzi promocyjnych w ramach akcji marketingowych,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży w zakresie prowadzenia akcji marketingowych,

WYMAGANIA :

  • minimum 3-letnie , praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG, preferowane osoby pracujące w firmie produkcyjnej,
  • mile widziane doświadczenie z branży mięsno- wędliniarskiej
  • doświadczenie przy tworzeniu i zamawianiu opakowań,
  • praktyczna znajomość zróżnicowanych narzędzi marketingowych oraz pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu samodzielność w działaniu
  • wysoki poziom poczucia estetyki, kreatywność, silna orientacja na realizacje celów
  • prawo jazdy kat. B

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o standardach europejskich
  • profesjonalne warunki pracy i płacy
  • możliwość rozwoju