Starszy specjalista ds. marketingu internetowego / Digital marketing specialist

Grupa Znatury Sp. z o.o.

40-226 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Realizacja kampanie digitalowych
• Nadzór nad budżetem przeznaczonym na kampanie: SEM, SEO, Afiliacje
• Kampanie FB Ads,
• Kampanie display/rtb/programmatic
• Analizę wyników i rozliczanie działań za zakresu performance marketingu
• Optymalizację kosztów i konwersji, automatyzację procesów

Oferujemy:
• Realny wpływ na wygląd i funkcjonalność produktów.
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju
• Grupowe ubezpieczenie
• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa OK system lub Multisport)
• Prywatną opiekę medyczną
• Imprezy integracyjne

Wymagania

Wymagania:
• Dobra znajomość GA + dodawanie kodów śledzenia, znajomość modułu ecommerce
• Dobra znajomość Google Tag Manager
• Doświadczenie w prowadzeniu działań performancowych
• Zrozumienie marketingu efektywnowościowego
• Poczucie estetyki i znajomość UX mile widziana

Prezentacja firmy

Realizujemy własne projekty internetowe z zakresu ecommerce i log... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja