Starszy Specjalista ds. Inwestycji

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Sieradz, łódzkie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie zadań związanych z procesem inwestycji i prowadzeniem budowy
  • prowadzenie w należyty sposób dokumentacji dla każdego z projektów inwestycyjnych
  • uczestnictwo w pracach odbiorowych FAT;SAT kwalifikacja IQ/QQ
  • nadzór nad dokumentacją odbiorową
  • rozliczanie inwestycji; wystawienie dokumentów OT
  • kwalifikowanie wydatków na inwestycyjne w podziale na strefę ekonomiczną i pozostałe
  • przygotowywanie, kontrolowanie harmonogramu działań
  • pomoc w nadzorowaniu terminowego przebiegu prac adaptacyjnych
  • tworzenie dokumentacji zakupowej URS; umowa; zamówienie
  • udział w doborze maszyn i urządzeŃ
  • raportowanie wyników

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna umiejętność rysowania w środowisku CAD
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i branżowej elektrycznej, sanitarnej
  • znajomość klasyfikacji środków trwałych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość Windows, Pakietu Ms Office
  • zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, terminowość
  • komunikatywność (umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji) oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analizowania i łączenia informacji z różnych źródeł

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
  • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowania do posiłków), rozwinięty system motywacji finansowej i pozafinansowej, szkolenia, imprezy integracyjne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy oraz laptop